Skip to content
Home / Zawodowcy w Gorzowie

Zawodowcy w Gorzowie

  Zawodowcy w Gorzowie

  PROJEKT PARTNERSKI  ZAWODOWCY W GORZOWIE

  współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany  w ramach
  Osi priorytetowej 8. Nowoczesna edukacja,
   Działania 8.4. Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego,
  Podziałanie 8.4.2. Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego

  16 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Budowlanych i Samochodowych rozpoczęła się realizacja działań projektu „Zawodowcy w Gorzowie”.  W I etapie realizacji projektu nasza szkoła otrzymała zestawy trzech paneli dydaktycznych do nauki mechatroniki samochodowej dla uczniów kierunków samochodowych. 


             Panele wyposażone są w profesjonalene podzespoły elektroniki i elektromechaniki samochodowej, których budowę, działanie oraz diagnostykę będzie można poznać praktycznie w trakcie zajęć projektowych.  II etap realizacji działań projektowych to cykl  profesjonalnych szkoleń warsztatowych dla nauczycieli i uczniów z wykorzystaniem  zestawów panelowych. Jest to na pewno bardzo korzystne i ciekawe dla uczniów wsparcie dydaktyczne, gdyż panele poglądowo ukazują rzeczywiste urządzenia samochodu. Natomiast realizacja całego działania projektowego udoskonali umiejętności zawodowe naszych  „samochodziarzy”.

  Zawodowcy w Gorzowie